Следующая новость
Предыдущая новость

Біатлоністка з Тернополя стала кращою серед українок на чемпіонаті світу в Італії

Тернополянка Анастасія Меркушина здобула 11 місце в 15-кілометровій індивідуальній гонці на 15 км на чемпіонаті світу в Італії.

Анастасія Меркушина

Навіть один промах на першій стійці не позбавив Настю шансів на подіум. І на заключному рубежі Меркушина пішла ва-банк! Наша спортсменка включила свою максимальну скорострільність – за цим показником сьогодні українка поза конкуренцією! Чотири постріли Настя закрила, а п’ятий … У цей момент виникло відчуття дежа-вю від промаху Дмитра Підручного в спринті. Знову шанси на медаль – і знову п’ятий промах … З ще однією хвилиною штрафу Меркушина боролася за потрапляння в десятку найсильніших, але в підсумку показала 11-й час. Сестри Семеренко та Джима провалили індивідуальну гонку.
Перемогла знову італійка Доротея Вірер. У неї друге золото на домашньому чемпіонаті світу.