Следующая новость
Предыдущая новость

БК Тернопіль програв Будівельнику, але зберіг четверте місце

Сьогодні БК Тернопіль програв вдома Будівельнику в поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч – 77:82.

Все вирішилося на останніх хвилинах, адже на четверту чверть команди вийшли за рівного рахунку.

В кінцівці, на жаль, точнішим був Будівельник, який здобув першу перемогу над тернополянами з трьох протистиоянь.

Тернопіль – Будівельник (Київ) – 77:82 (14:20, 25:20, 21:20, 17:22)
Тернопіль: Агафонов 19о + 7пд, Келхон 13о + 5пд + 5пр, Югба 12о + 11пд + 5пр, Боуі 12о + 5пд + 6пр, Сандул 8о + 6пд, Кольченко 7, Кальніченко 6, Головчик, Буренко.
Будівельник: Девенпорт 22о + 13пд, Б. Джонсон 16о + 12пд + 7пх, Девое 13, Бурт 12о + 9пр, Кобець 8, Звонов 6, Горбенко 5, Яковічс, Кожемякін.

У турнірній таблиці тернопооляни зберегли четверте місце, а наступний матч зіграють 19 березня вдома проти Хіміка.