Следующая новость
Предыдущая новость

Тернопільська бігунка Наталя Стребкова здобула срібну нагороду на чемпіонаті балканських федерацій

Чемпіонат Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій з легкої атлетики серед дорослих відбувається сьогодні в сербському місті Нові-Пазар.

Участь у змаганні бере й збірна України, в складі якої на старт 3000 м з перешкодами вийшла тернополянка Наталя Стребкова.

Переможець визначився на останніх метрах цієї дистанції. Наталя, у супроводі двох румунських суперниць, вийшла на останню стометрівку. І ось тут Елена-Аделіна Панаєт здійснила спурт, відірвавшись від Наталі буквально на метр. З таким відривом обидві суперниці здолали останній бар’єр, і Наталі так і не вдалося наздогнати суперницю.

У підсумку результат Панаєт — 9:44,27 хв. Наталі — 9:45.56 хв. Ще одна румунка Клаудіа Пріцесару з особистим рекордом фінішувала третьою — 9:46.66 хв.