Следующая новость
Предыдущая новость

Екс-тернополянка Олена Кривицька виграла кваліфікаційний олімпійський турнір з фехтування на шпагах!

В Іспанії розігрувалася єдина путівка на Олімпіаду, яку здобула наша спортсменка!

“Українка виграла Європейський кваліфікаційний турнір і здобула єдину олімпійську ліцензію у жіночій шпазі, що розігрувалася у Мадриді. На шляху до першого місця Олена змусила скласти зброю господарку доріжки Сару Фернандес Кальєха (15:9), Яну Гріяк з Сербії (15:12), британку Сьюзан Марію Сіку (15:5), а у вирішальному поєдинку здолала опір дворазової медалістки чемпіонату Европи Александри Ндоло з Німеччини (15:12). Молодчинка, вітаємо спорстменку та її тренера Дмитра Рейзліна!” — йдеться у повідомленні національної федерації фехтування.

Олена Кривицька — досвідчена спорсменка (народилася 23 лютого 1987 р.), а свій спортивний шлях розпочала у Тернополі, адже є вихованкою знаменитої місцевої школи Віктора і Наталі Духот. В юніорському віці Олена переїхала до столиці, де формувалася збірна України, за яку Олена виступає вже понад 10 років. Вона брала участь у двох Олімпіадах 2012 і 2016 рр., а також є триразовою бронзовою призеркою чемпіонатів світу.

На дві минулі Олімпіади збірна України з фехтування на шпагах виходила командою, отож, Олена отримувала путівку на Ігри, як член команди. Однак цьогоріч українки не змогли кваліфікуватися цілою збірною, тому Олена була змушена пробиватися через важку сітку індивідуальних змагань. І, як бачимо, впоралася з непростим завданням. Вітаємо!