Следующая новость
Предыдущая новость

Тернопіль програв Вінниці у незвичному дербі

7 квітня футбольний клуб “Нива” в 21 турі Другої ліги на виїзді поступився “Ниві-В” з рахунком 1:0.

Зустріч двох “Нив” у Вінниці викликала чималий ажіотаж серед місцевої публіки і не лише через першу офіційну гру господарів у 2018-му році, але й певні закулісні моменти, які пов’язували обидві команди у зимове міжсезоння. Щоправда екс-лідери оборони вінницької “Ниви-В” Андрєєв та Дугієнко залишилися на лаві запасних, а пару центральних оборонців “Ниви” склали Мороз та Чорномаз. Поступився місцем в основі і Тамаз Авдалян, якого замінив Віктор Шевченко, повідомляє клубна прес-служба.

Загалом констатуємо, що “Нива-В” протягом матчу створила набагато більше гострих моментів, змусивши Механіва регулярно вступати у гру. Натомість гра тернополян у атаці другий матч поспіль викликає чимало запитань.

Вперше голкіпер “Ниви” з Тернополя вступив у гру через п’ять хвилин після стартового свистка. Нападник господарів продавив двох оборонців, але виграти дуель у воротаря не зміг. Згодом Механів двічі кулаками виносив дальні удари вінничан. Зокрема вкрай небезпечним був постріл Хохлова метрів із 25-ти. А у епізоді, коли Савошко завдавав прямого удару зі штрафного, кіпера “Ниви” підстрахувала стійка.

У середині тайму господарі подали серію кутових ударів, один з яких, як наслідок, став вирішальним у цій грі. Після подачі з корнера капітан “Ниви-В” Ігор Маляренко виграв верхову боротьбу та головою відправив м’яч у сітку.

Під завісу першого тайму гості все ж зуміли створити бодай щось у атаці. В обох випадках на ударній позиції опинявся Ігор Вонс. Спершу він головою цілив у дальню шістку, після навісу від Гапончука — воротар зіграв надійно. А згодом наважився на дальній удар, який пройшов повз ворота.

Другий тайм, який не був багатим на яскраві моменти, розпочався з неточного удару головою від Олександра Апанчука. На що вінничани відповіли невдалою спробою від Савошка. Проте за кілька хвилин “Нива-В” була дуже близькою, щоб подвоїти рахунок. Маляренко відгукнувся на навісну подачу зліва і якби не дивовижна реакція Механіва — голу б уникнути не вдалося.

До фінального свистка команди ще встигли обмінятися нагодами. У господарів зльоту у дев’ятку цілив Осадчий, але пробив мимо. “Нива” ж запам’яталася небезпечним прострілом Пікуля, а також ударом Гатали після розіграшу кутового. В обох випадках голкіпер суперника зіграв надійно.

Друга поспіль поразка “Ниви” у чемпіонаті опускає команду на п’яту сходинку у турнірній таблиці Другої ліги. У наступну неділю на нашу команду очікує третє виїзне протистояння підряд. Суперником буде чернівецька “Буковина”.