Следующая новость
Предыдущая новость

БК Тернопіль програв столичному Будівельнику на власному паркеті

Сьогодні БК Тернопіль на власному паркеті приймав київський Будівельник і, на жаль, поступився – 71:78.

БК «Тернопіль» — БК «Будівельник» – 71:78 (17:13, 18:25, 18:16, 18:24)
Тернопіль: Бояркін (11 очок + 2 підбирання + 5 передач), Місяць (2 передачі), Домаркас (16 очок + 3 передачі), Сандул (6 очок + 13 підбирань + 3 передачі), Дашич (2 очки + 4 підбирання + 1 передача) – старт, Боднар, Фурстінгер (16 очок + 7 підбирань + 3 передачі), Луценко (8 очок + 6 підбирань + 1 передача), Шиманський, Ніколайчук, Долежай (12 очок + 4 підбирання + 4 передачі), Головчик.

Протягом трьох чвертей в рахунку вели обидві команду, а перед останньою 10-хвилинкою перевага гостей складала лише одне очко. Однак зрівняти рахунок тернополянам так і не вдалося, більше того, ближче до завершення матчу Будівельник збільшив перевагу до 10 очків, а завершив гру перемогою в 7 пунктів.