Следующая новость
Предыдущая новость

Тернополянка Анастасія Бачинська виступить у двох фіналах на чемпіонаті світу з гімнастики

Тернопільська гімнастка Анастасія Бачинська вийшла до двох фіналів в абсолютній першості та у вправах на килимі на чемпіонаті світу, який відбувається в Японії.

Цьогоріч вперше, коли чемпіонат світу зі спортивної гімнастики відбувається в олімпійський рік, адже через пандемію коронавірусу Олімпіаду було перенесено. Отож, світову першість приймає японський Кітакюшу.

Жіноча збірна України виступала в кваліфікації в перший день змагань, і безапеляційним лідером команди показала себе тернополянка Анастасія Бачинська. Наша гімнастка увійшла до фіналу в абсолютній першості (тобто за підсумком всіх чотирьох снарядів — брусів, колоди, стрибку і килима) з 9-им результатом. Причому щільність оцінок у кваліфікації була настільки високою, що Анастасію з, наприклад, японкою Хатакедою (вона фінішувала 4-ою) розділило трішки більше одного балу. Тим цікавішим буде фінал!

Щодо окремих снарядів, то Анастасія увійшла до фінальної вісімки на килимі, де її оцінка — 13,1 бала. Крім того, наша спортсменка увійшла до топ-20 на брусах і колоді, але там до фіналу трішки не вистачило.

Отож, тернополянка виступить у двох фіналах. Фінал в абсолютній програмі відбудеться у четвер, 21 жовтня, початок — о 12.00 за київським часом. Фінал на килимі відбудеться у неділю, 24 жовтня, початок — о 12.35.