Следующая новость
Предыдущая новость

БК Тернопіль в останній чверті відіграв перевагу в 20 очків, але на останніх секундах знову поступився

БК Тернопіль сьогодні у важливому матчі приймав команду із Запоріжжя і знову прикро поступився — 69:77.

Хоча за ходом матчу наша команда програвала у 22 очки, а перед останньою 10-хвилинкою розрив складав 17 очків.

В останній чверті тернополянам вдалося зібратися і на 6-ій її хвилині розрив у рахунку скоротився до трьох очків. Після цього господарі перейшли на далекі кидки, але, на жаль, жоден з них не влучив у кошик.

Запоріжці ж вчасно перебудувалися і останні хвилини залишилися за ними — 69:77.

Це вже п’ята поразка тернополян у шести стартових матчах і наша команда опустилася на передостаннє 11-те місце. Настуаний поєдинок — у неділю, 17 жовтня, проти лідера чемпіонату Прометея із Слобожанського.

БК «Тернопіль» — БК «Запоріжжя» – 69:77 (18:16, 11:26, 20:24, 20:11)
Тернопіль: Гріффін (7 очок + 3 підбирання + 4 передачі), Бояркін (11 очок + 6 пiдбирань + 6 передач), Фурстінгер (9 очок + 10 підбирань + 4 передачі), Місяць (6 очок + 1 підбирання), Долежай (9 очок + 5 підбирань + 1 передача) – старт, Кларк (7 очок + 2 підбирання + 1 передача), Боднар (1 підбирання + 1 передача), Луценко (10 очок + 5 підбирань + 3 передачі), Шиманський (6 очок + 1 підбирання), Сандул (4 очки + 2 підбирання), Ніколайчук, Литвинов.