Следующая новость
Предыдущая новость

БК Тернопіль майже врятував домашній матч, але програв 4 очки

Сьогодну БК Тернопіль грав домашній матч чемпіонату України (Суперліги) з баскетболу проти Харківських Соколів і знову зазнав прикрої поразки.

Коли за три з половиною хвилини до завершення гри рахунок в матчі виріс до +17 на користь гостей (67:84) вже мало хто сумнівався в перемозі харків’ян. Однак зелено-жовті ледь не зробили неможливе — на останню хвилину команди вже виходили за рахунку — 80:84!

Та, однак, далі Фортуна відвернулася від наших баскетболістів. Кілька кидків (у тому числі й вільний кидок з триочкової лінії) не досягли успіху. І у підсумку матч так і завершився з перевагою Соколів у 4 очки — 84:88. Це вже п’ята поразка тернополян у шести матчах…

БК «Тернопіль» — БК «Харківські соколи» – 84:88 (25:23, 11:25, 25:17, 23:23)Тернопіль: Гріффін (20 очок + 2 підбирання + 3 передачі), Бояркін (6 очок + 4 підбирання + 1 передача), Фурстінгер (22 очки + 5 підбирань + 2 передачі), Місяць (5 очок + 1 підбирання), Сандул (2 підбирання + 3 передачі) – старт, Кларк (14 очок + 4 підбирання + 3 передачі), Боднар, Луценко (7 очок + 5 підбирань), Шиманський, Ніколайчук, Долежай (10 очок + 4 підбирання + 1 передача), Головчик.