Следующая новость
Предыдущая новость

Дмитро Підручний виграв гонку переслідування на чемпіонаті Німеччини

В заключний день Чемпіонату Німеччини з літнього біатлону проходили гонки переслідування. Перемогу здобув тернополянин Дмитро Підручний, який напередодні фінішував п’ятим.

Боротьба у чоловіків обіцяла бути насиченою з самого старту, адже перша шістка учасників пішла в гонку в інтервалі 13-ти секунд! У їх числі були і двоє українців, які напередодні в спринті відстрілялися без штрафу. До першого вогневого рубежу, до якого спортсменам довелося подолати два кола дистанції, щільна група лідерів зросла до дюжини чоловік. Але в умовах досить відчутного поривчастого вітру було ясно, що стрільба розіб’є цю дружну компанію.

У підсумку на вирішальний четвертий вогневий рубіж майже синхронно прийшли четверо: Макс Бархевітц, який став напередодні другим, п’ятий номер спринту Дмитро Підручний та Йоханнес Кюн і Маттіас Дорфер, що прорвалися вперед з другого десятка . Переслідувачі були не так далеко, але для їх шансів на перемогу потрібні були промахи цієї четвірки.

Першим почав стріляти Бархевітц, але поки він встиг зробити три постріли, «кулеметник» Підручний закрив усі мішені і помчав за перемогою! На дистанції німці були трохи швидше Діми, що не дивно: якщо українці приїхали в Германия Арбер на фоні тренувальних навантажень, то господарі чемпіонату підходили до нього більш цілеспрямовано, націлюючись на відбір до збірних команд Німеччини.

І все ж запасу нашого капітана вистачило! Більш швидкі Бархевітц і Кюн на останній стрільбі заробили по колу штрафу, а Дорфер. який чисто відстрілявся, зумів лише трохи скоротити відставання на дистанції, але не наздогнати українця! На фініші між Підручним та його найближчим переслідувачем був добрий десяток секунд. Ще трохи пізніше фінішував Йоханнес Кюн, який став третім.

Відзначимо і Артема Приму, який також провів досить якісну гонку і фінішував сьомим. Богдан Цимбал, як і напередодні, фінішував 16-м, а ось Артем Тищенко та Тарас Лесюк відіграли позиції: Тищенко – з 25-го стартового місця на 18-е, а Лесюк – з 40-го на 35-е. І лише у Антона Дудченка гонка зовсім не найліпшим чином – виною тому груба помилка на останньому рубежі, і на фініш він прийшов на останньому, 54-му місці.