Следующая новость
Предыдущая новость

Нива зіграла внічию з одним із фаворитів минулого сезону (відеоогляд)

Сьогодні тернопільська Нива приймала Агробізнес із Волочиська — півфіналіста минулого Кубка України і одного з лідерів минулого чемпіонату.

Рахунок в грі відкрили тернополяни вже на 11-ій хвилині. Почалося все з доволі гострої атаки гостей, яку захисники Ниви ліквідували вже у власному штрафному майданчику. А далі в два паси м’яч адресували на лівий фланг до Костянтина Бичека, який на швидкості розібрався з візаві, вийшов “на побачення” з голкіпером і впевнено його переграв.

Зрівняли ж рахунок підопічні Ігоря Чижевського на 62-ій хвилині. Тернополяни помилилися при створенні штучного офсайду, й Іван Когут втік з району центрального кола до воріт господарів і точно пробив — 1:1.

Більше результативних ударів в грі не було. Після шести матчів в активі Ниви 11 очків, і тернополяни розташувалися у верхній частині турнірної таблиці.

Огляд матчу: Нива – Агробізнес. Огляд матчу / Мирова в Тернополі – YouTube