Следующая новость
Предыдущая новость

Тернопільська Нива виграла на виїзді і вийшла до топ-3 турнірної таблиці (відео, таблиця)

Тернопільська Нива сьогодні зіграла матч 5-го туру чемпіонату першої ліги. У Кременчуці нашу команду приймав місцевий Кремінь і поступився 1:2.

Рахунок у грі вже на 19-ій хвилині відкрив Костянтин Бічек. Ігор Семенина майстерно виконав навісну передачу зі штрафного, а Бічек випередив опонентів і з лінії воротарського вразив ворота суперника.

А через 8 хвилин Андрій Різник з правого флангу увірвався до штрафного суперників, сміливо пішов на двох захисників, які його зупинили не дозволеним прийомом. Різник хутенько взяв м’яч і сам влучно пробив пенальті, подвоївши рахунок.

За десять хвилин до завершення поєдинку господарі залишилися в меншості – за зрив атаки другу жовту картку отримав Денис Бєлоусов. Однак на 82-ій хвилині Максим Навроцький відіграв один гол і забезпечив матчу нервову кінцівку. Однак Нива переможний рахунок втримала.