Следующая новость
Предыдущая новость

Ще дві медалі і дебют карате: огляд сьогоднішнього дня Олімпіади і анонс 6 серпня

Ще  дві медалі і дебют карате: огляд сьогоднішнього дня Олімпіади і анонс 6 серпня

Сьогодні, 5 серпня, збірна України на Олімпійських іграх здобула ще дві нагороди, отож, тепер в активі нашої команди 13 медалей і за загальною їх кількістю Україна в топ-20.

Anzhelika Terliuga of Ukraine, reacts after winning against Wen Tzu-yun of Taiwan in the women’s kumite -55kg semifinal bout for Karate at the 2020 Summer Olympics, Thursday, Aug. 5, 2021, in Tokyo, Japan. (AP Photo/Vincent Thian)

Сьогодні нагороди здобули: срібну – каратистка Анжеліка Терлюга, а бронзову – каноїстка Людмила Лузан. Обидві види олімпійської програми – і карате, і жіноче каное – дебютують в програмі Ігор, і приємно, що наші спортсмени увійшли в історію.

До речі, нагород сьогодні могло бути й більше, але Марія Килипко завершила змагання п’ятою в стрибках з жердиною, а на велотреку Старикова стала четвертою в кейріні і Басова фінішувала шостою. Відзначимо також вихід до фіналу нашого боксера Хижняка і тріо дівчат-стрибунок у висоту – Магучих, Левченко і Геращенко. Вони виборюватимуть медалі в суботу.

За кого вболівати завтра? На килим вийде остання наша учасниця в боротьбі Оксана Лівач – одна з найкращих у категорії до 50 кг. Старт відбіркових сутичок о 5.00.

Ще два наших учасники змагатимуться в карате: квартет Серьогіної розпочинає о 6.00, а підгрупа Горуни – об 11.00. Якщо вдасться вийти з групи, то фінальна стадія стартує після 13.00.

Українці також змагатимуться в спортивній ходьбі, художній гімнастиці, стрибках у воду та на велотреку.