Следующая новость
Предыдущая новость

Золото Беленюка і ще три медалі: підсумки сьогоднішнього дня на Олімпіаді і анонс 5 серпня

Ми не даремно так очікувала сьогоднішнього дня на Іграх. У середу, 4 серпня, Україна здобула на Олімпіаді в Токіо відразу чотири нагороди, в тому числі й перше золото. У загальному заліку нагород ми піднялися відразу на 24 сходинки і тепер посідаємо 37 місце. А за кількістю народ (їх у нас тепер 11) Україна і взагалі в топ-20.

Золото, як і очікувалося, здобув Жан Беленюк – і вчора, і сьогодні він впевнено переміг усіх суперників. А ось молодий Парвіз Насібов не зміг реалізувати свій шанс і поступився у фіналі, здобувши срібло. Бронзу виборола Ірина Коляденко. Ну, а ще одна бронзова нагорода в активі наших синхроністок. Ох, і довгим же був шлях до цієї нагороди – у три десятиліття.Цього дня у нас могло бути й більше медалей, і насамперед у легкій атлетиці. Українці виступили дуже сильно, але суперники демонстрували фантастичні результати. Отож, 20-річний Михайло Кохан у метанні молота залишився 4-им, а в бігу на 400 м з бар’єрами Рижикова – 5-та, а Ткачук – 6-та.

Що нам чекати завтра? Є кілька перспективних фіналів. Сильна каноїстка Лідія Лузан ще о 3.44 спробує відібратися в фінал на 200-метровці. Фінал у цьому виді запланований на 5.57.

Вперше на Олімпіадах стартує карате, і в одній з головних ролей — наша Анжеліка Терлюга. Щоправда їй доведеться подолати сильну підгрупу з 5-ти спортсменок. До півфіналів виходять лише дві кращих. Старт змагань – об 11.00.

Велотрекистки Старікова і Басова будуть змагатися в кейріні. Перше коло обидві успішно подолали, а завтра день розпочнеться з трьох чвертьфіналів. Перший заїзд – о 10.06. В разі успіху 2 півфінали і фінал також відбудуться завтра.

А ще завтра б’ється у півфіналі наш боксер Олександр Хижняк (початок о 9.03). вийдуть на килим ще два вітчизняні майстри боротьби Михайлов і Хоцянівський (у них сутички розпочнуться о 5.00), а також розпочнуть боротьбу в кваліфікації (3.10) три стрибунки у висоту – Магучих, Левченко і Геращенко.