Следующая новость
Предыдущая новость

Друга медаль Романчука: підсумки сьогоднішнього дня на Олімпіаді і анонс 2 серпня

Сьогодні, як ми вже писали, Михайло Романчук виграв срібну нагороду на дистанції 1500 м вільним стилем у плаванні. Забезпечив собі медаль (поки в залік її не рахуємо, але запам’ятаємо) і боксер Олександр Хижняк, який виграв чвертьфінальний бій. У боксі всі учасники стадії півфіналу отримують медалі – переможці ½ фіналу визначають володарів золота і срібла, а ті що програють – отримують бронзу.

Дійшов до бронзового фіналу і борець греко-римського стилю Ленур Теміров. Вигравши дві стартові сутички, він програв у півфіналі. Його двобій за бронзу – єдиний медальний шанс для України на завтрашній день. Боротьба розпочнеться о 13.30.

За кого ще вболівати завтра. Є багато кваліфікаційних змагань за участю наших спортсменів. У легкій атлетиці до фіналу спробує вийти метальник молота Михайло Кохан (страт – о 3.00), на 400 м з бар’єрами Анна Рижикова і Вікторія Ткачук бігтимуть у півфіналах. Цікаво також, як розпочне змагання чоловіча каное-двійка– її старт о 4.13. Українки також входять у вісімку кращих спринтерських команд на велотреку. Їх перший старт о 9.30.