Следующая новость
Предыдущая новость

Кременчанин Віктор Пасічник — срібний призер турніру Lotos Cup з лижного двоборства

Недільний виступ на турнірі в польському місті Щирк став успішним для нашого двоборця Віктора Пасічника.Спортсмен із Кременця здобув срібну нагороду, а переможцем змагань став Штепан Купчак із Польщі. Змагання відбувалися на трампліні зі штучним покриттям, а гонка – на ролікових лижах.Інші українці виступили так:Олександр Шумбарець 4 місце.Віталій Гребенюк 5 місцеХороший рейд з 17 на 10 місце в виконанні Миколи Савчина.Андрій Пилипчук 13 місцеРуслан Шуманський 15 місцеІван Пилипчук 17 місцеМаксим Прокопюк 18 місце.Кременчанин Віктор Пасічник — срібний призер турніру Lotos Cup з лижного двоборства