Следующая новость
Предыдущая новость

Тернопільська Нива здолала Полісся і практично забезпечила продовження прописки в першій лізі! (віртуальна таблиця, відео матчу)

Сьогодні тернополяни приймали клуб із Житомира і заслужено перемогли 2:0.

Голи забивали в середині кожного з таймів. Рахунок у грі на 23-ій хвилині відкрив Сергій Кисленко, який ударом головою з близької відстані завершив подачу з кутового. А на 68-ій хвилині Ігор Семенина реалізував пенальті і підвів підсумок перемозі.

Один з головних суперників тернополян у боротьбі за збереження місця в першій лізі Кремінь із Кременчука (він посідає нині 15-ту, передостанню сходинку турнірної таблиці, яка змушує понизитися в класі) свій матч програв Агробізнесу — 0:1.

Нива, таким чином, зберегла 13 місце, а розрив від Кременя зріс до семи очків. Зважаючи, що командам залишилося зіграти лише три тури, лише диво може завадити тернополянам зберегти прописку в першій лізі.