Следующая новость
Предыдущая новость

У тернопільському фіналі перемогло київське Динамо

Сьогодні у Тернополі відбувся фінал Кубка України, в якому грали київське Динамо і луганська Зоря.

Матч, як це часто буває у вирішальних поєдинках, був напруженим і з мінімумом небезпечних моментів. У першому таймі кілька гострих моментів створила Зоря, а друга половина минула з невеликою перевагою киян, проте голів ніхто не забив.

Основний час завершився унічию 0:0, і арбітр призначив додатковий час. Ось тут Зоря майже всією командою відійшла до захисту, чим і скористалося Динамо. На 98-ій хвилині Родрігес увірвався до штрафного майданчика луганчан і відкотив м’яч під удар Циганкова, і той вразив ворота суперника.

Луганчани вже не мали шансів зрівняти рахунок, але могли пропустити вдруге, проте на 105-ій хвилині Циганков не реалізував пенальті. Отож, кияни мінімально перемогли і втринадцяте здобули Кубок України.