Следующая новость
Предыдущая новость

Тернопільська Нива, перемогою над Прикарпаттям, здобуває перші три очки після зимової перерви (турнірна таблиця, повнийзапис гри)

У другому таймі Прикарпаття зрівняло рахунок, але Нива вирвала перемогу.

Галицьке дербі, яке цього разу прийняв львівський стадіон “Скіф”, завершилося першою цього року офіційною перемогою Ниви.

Тернополяни відкрили рахунок на 36-ій хвилині: Андрій Різник справа увійшов до штрафного майданчику номінальних гостей і виклав м’яч в центр штрафного під удар Ігоря Семенини. Той “розрядив гармату” в ближній кут – 1:0.

На 65-ій хвилині Прикарпаття зрівняло рахунок – вище всіх в штрафному тернополян після подачі кутового вистрибнув Роман Барчук і головою спрямував м’яча до воріт – 1:1.

Однак за 10 хвилин до завершення ігрового часу Семенина вдало виконав подачу з кутового на лінію воротарського майданчика і Сергій Кисленко, також головою, забив переможний гол – 2:1.

Нива піднялася на 12-те місце, а Прикарпаття знову опустилося в зону вильоту.