Следующая новость
Предыдущая новость

Тернополянка Анастасія Бачинська пробилася до фіналу абсолютної першості на Євро

Сьогодні на чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики відбулися кваліфікаційні змагання.

Тернополянка Анастасія Бачинська взяла участь у всіх видах змагань, що дало їй змогу боротися за участь у фіналі в абсолютній першості.

У підсумку Анастасія набрала в сумі чотирьох видів 52,065 балів і посіла 17 місце за підсумком кваліфікації, що дає їй змогу виступити у фіналі (туди відбираються 24 кращих гімнастки). До того ж, тернополянка, зважаючи на складність її програм, має змогу у вирішальному змаганні значно покращити і суму, і підсумкове місце.

Фінал в абсолютній першості відбудеться у п’ятницю, 23 квітня, о 14.30.

Крім того, Анастасія боролася за фінали в окремих видах програми (туди потрапляли по 8 кращих спорсменок). У своїй коронній комбінації на колоді тернополянка посіла восьме місце і буде другою запасною на цьому снаряді.