Следующая новость
Предыдущая новость

Нива програла третій матч з початку сезону (таблиця, склади)

31 березня футбольний клуб “Нива” Тернопіль у дев’ятнадцятому турі чемпіонату Першої ліги на виїзді поступився краматорському “Авангарду”.

Обидві команди були гранично мотивовані: програвши по два стартові матчі, вони залишалися без очок у весняній частині сезону. Ось тільки учасникам матчу довелося почекати близько 30 хвилин – матч не могли почати через запізнення однієї з служб (начебто швидка затрималася з приїздом на стадіон), але як тільки суперники вийшли на поле – події в матчі середняків з аутсайдерами пішли дуже швидко.

Спочатку далеко на лівому фланзі своєї оборони Писко сфолив на Різнику. Штрафний подав досвідчений новачок тернополян Семенина і вже в своєму штрафному його прикро зрикошетив у власні ворота Толочко – 0:1. Автогол. Взагалі, Нива почала активніше і до цього «самострілу» встигла провести пристрілювання, а через пару хвилин могла і подвоїти рахунок (Гатала бив з розвороту, але посланий по центру м’яч накрив воротар Авангарду).

Витримати такий провальний дебютний відрізок було важко, але зате Авангард вже незабаром був винагороджений тотальним переворотом гри на свою користь. Спершу спрацював кутовий, який Толочко з Трояновським розіграли біля лівого прапорця. На подачу висунувся Єрмоленко, якщо навіть не підправив навіс, то точно дезорієнтував своїх опікунів, і в підсумку на дальній штанзі фактурний захисник Зубков встиг замкнути – 1:1.

Але і це було не все. Не минуло й десяти хвилин, як господарі блискавично розіграли стандарт, на флангову подачу висувався високорослий Сеницький і хоча м’яч вже минув його, він звалився на газон в боротьбі з Морозом. Капітан Ниви отримав жовту, а його команда – пенальті. Єрмоленко впевнено переграв воротаря з точки, забивши другий матч поспіль – 2:1. Цей пенальті, до речі, мав і неприємну післямову – хвилин через п’ять йшов «перший м’яч» від голкіпера Авангарду і майже в центрі поля знову опинився на газоні Сеницький, а рефері, який знаходився неподалік підбіг до Мороза і нагородив його другою жовтою, а слідом – і червоною карткою. Дві третини ігрового часу Ниві випадало грати в гостях у меншості…

На початку другого тайму дуже визначна подія трапилася біля воріт тернополян: їхній воротар пограв в «гарячу картоплю», упустивши м’яч, перетримавши, піймавши наново, і рефері призначив вільний удар. У підсумку після затяжного розіграшу Зубков лише припечатав стінку. Чи були моменти у Ниви? Так. В основному, теж після стандартів і також флангових подач – моментами м’яч пролітав прямо вздовж лінії воріт, але нікому з тернополян не вдавалося його добити за призначенням. За це вони поплатилися хвилин через п’ять після останнього досить небезпечного моменту. Після кутового від Трояновського зіграв на виході Механів, але виніс м’яч лише кудись на рубіж штрафного майданчика. А там якраз чатував вийшовший на заміну захисник Дмитро Ховбоша і смачним ударом відправив м’яч у ворота метрів з 15-ти – 3:1. Відзначаємо, що весь огляд воротареві був перекритий, а велика кількість своїх і чужих гравців робила ймовірність рикошету в цьому частоколі ніг дуже і дуже високою. Після цього все з цим матчем було, мабуть, зрозуміло.

11 очок набирає Авангард і підвищує свої шанси в найближчих турах покинути передостаннє місце (тут, зрозуміло, не все залежить від краматорчан – потрібно, щоб втрачали очки і конкуренти). Нива з 18 очками продовжує грузнути в трясовині в глибині таблиці.

Авангард (Краматорськ) — Нива (Тернопіль) – 3:1

Голи: Зубков, 18, Єрмоленко, 26 (пен.), Ховбоша, 85 – Толочко, 11 (а/г)

Авангард (стартовий склад): Поспєлов, Козлов, Бородай, Зубков, Писко, Підручний, Толочко, Похитайло, Сеницький, Трояновський, Єрмоленко. Запасні: Абрамов, Дучев, Гунічев, Куканов, Чебаненко, Сафонов, Скотаренко, Дорошенко, Чидера, Ховбоша. Головний тренер: Олексій Городов.

Нива (стартовий склад): Механів, Хруставка, Зінь, Вовченко, Дворовенко, Мороз, Малащук, Семенина, Гатала, Кисленко, Різник. Запасні: Єрмолов, Жупанський, Демчук, Кобеля, Мамешев, Проців, Скакун. Головний тренер: Ігор Білан.

Видалення: Мороз, 32

15:00, Краматорськ, стадіон «Авангард»

Арбітр: Євген Назаров (Харків)

Джерело: sportarena.com