Следующая новость
Предыдущая новость

Підгрушна у десятці на чемпіонаті світу

Сьогодні на чемпіонаті світу з біатлону відбулися дві гонки переслідування, за участі тернопільських спортсменів.

Олена Підгрушна стартувала під 11-им номером і всі чотири вогневих рубежі пройшла без промахів, однак на дистанції не була найшвидшою, отож, до лідерів не наближалася, перебуваючи в другому десятку.

Нарешті після останньї стрільби Підгрушна знову видала одне з найшвидшихостанніх кіл серед усіх учасниць і, вийшовши на дев’ятому місці, обійшла супершвидких норвежку Олсбю і німкеню Геррман і фінішувала сьомою. Це поки найвище місце на чемпіонаті для наших спортсменів в особистих гонках.

А трішки раніше відбулася гонка переслідування серед чоловіків. Дмитро Підручний, на жаль, не може занести її собі в актив, адже здійснив шість промахів і фінішував на 28-ій позиції. Найкращим серед українців став Артем Прима, який з трьома промахами фінішував восьмим. 23-річний Богдан Цимбал з одним промахом фінішував 18-им.