Следующая новость
Предыдущая новость

БК “Тернопіль” знову переміг і закріпився у топ-3

Сьогодні тернополяни приймали вдома южненський “хімік” і щойно перемогли — 95:88.

БК “Тернопіль” мав перевагу практивно протягом усього матчу, однак, на початку четвертої чверті гості наблизилися на відстань одного очка. Та, на щастя, тернополяни швидко повернули перебіг подій у звичне русло і за 6 хвилин до завершення гри перевага тернополян складала комфортні 18 очків.

“Хімік” знову повернув інтригу в грі, скоротивші розрив у рахунку до шасти, але на сотанніх хвилинах тернополяни діяли безпомилково і здобули заслужену перемогу.

Тернопіль – Хімік 95:88 (26:23, 24:21, 25:18, 20:26)

Тернопіль: Боуі 19 очок + 5 підбирань + 7 передач, Югба 26 очок + 13 підбирань + 1 передач, Агафонов 5 очок + 1 підбирань + 2 передач, Келхон 26 очок + 1 підбирань, Кольченко 11 очок + 1 підбирань + 8 передач.