Следующая новость
Предыдущая новость

БК “Тернопіль” виграв учетверте поспіль і піднявся на друге місце

Цього разу в столиці тернополянам протистояв місцевий “Будівельник”.

Український гранд “Будівельник” лише цього сезону відновив своє існування після паузи, і поки не нагадує команду, яка вигравала ще чемпіонат СРСР, однак має цілком конкурентний склад, а сьогодні за киян дебютував один із лідерів збірної України Максим Пустозвонов.

Гра минула в запеклій і дуже рівній боротьбі — зміна лідера в рахунку відбувалася 14 разів і 7 разів рахунок був нічийним. Тернополяни вигравали три очки після першого тайму, але саме вони змушені були наздоганяти суперника на останніх хвилинах і Боуі за 11 секунд до завершення основного часу зробив рахунок — 92:92. А в атаці-відповіді Пустозвонов не влучив у кошик…

В овертаймі знову практично рівний рахунок тримався до останніх атак команд, але у тернополян Калхон і Агафонов відзначилися двома дальніми влучаннями, чим зумовили перемогу своєї команди. Це вже четверта перемога тернополян поспіль і БК “Тернопіль” у турнірній таблиці піднявся на 2 місце.

Будівельник – Тернопіль – 99:104ОТ (24:32, 26:21, 16:21, 26:18, 7:12)
Будівельник: Девое 23о + 7пд, Анісімов 18о + 6пд, Девенпорт 15о + 12пд, Джонсон Джуніор 13, Бурт 11о + 8пр, Джонсон 7, Кожемякін 6, Звонов 3, Козлов 3, Кобець, Горбенко.
Тернопіль: Агафонов 29о + 6пд, Боуі 17, Келхон 15, Югба 13о + 6пд, Кольченко 13, Кальніченко 9, Буренко 6, Сандул 2, Тищенко.