Следующая новость
Предыдущая новость

Підручний взяв участь в останній гонці Кубку світу

Дев’ятий, заключний етап Кубка світу з біатлону у норвезькому Холменколені завершився чоловічою гонкою з масовим стартом, яка стала для стріляючих лижників останнім стартом міжнародного сезону-18/19.

Як повідомляє biathlon.com.ua, 15-кілометрову дистанцію з чотирма вогневими рубежами виграв норвежець Йоганнес Бьо, який з ідеальною стрільбою першим прийшов на фініш за 37 хвилин 25.6 секунди.
Друге місце посів німець Арнд Пайффер, який, так само відстрілявши на нуль, відстав від переможця на 19.2 секунди. Третя позиція в іншого представника Німеччини Бенедикта Долля, у пасиві якого два штрафних кола та 38 секунд відставання.
Єдиний представник України, чемпіон світу нинішнього року в гонці переслідування Дмитро Підручний із Тернополя з одним промахам закінчив гонку 17-м серед 30-ти учасників. Від переможця капітан збірної України відстав на 2 хвилини 3 секунди.