Следующая новость
Предыдущая новость

Підгрушна знову зійшла з дистанції

Тернополянка не змогла завершити спринтерську гонку на етапі Кубку Світу в Італії. Олена зійшла з дистанції після двох промахів на другому вогневому рубежі.
Перше місце у гонці посіла 22-річна чеська біатлоністка Маркета Давидова. Вонаподолала дистанцію 7,5 км за 21 хвилину 40,7 секунди, не допустивши промахів на двох вогневих рубежах, повідомляє biathlon.com.ua. Зазначимо, що для чешки це перший подібний успіх у її спортивній кар’єрі.
Другою сьогодні стала фінка Кайса Макаряйнен (відставання від переможця +1,7 секунди; один промах), а третє місце посіла норвежка Марті Олсбі-Ройсланд (відставання +3,5; один промах), повідомляє Біатлон.
Кращою з українок стала Анастасія Меркушина (відставання +1.27,6; один промах), яка показала 35-й результат.
Шостий етап в Антхольц-Антерсельві завтра, 27 січня, продовжить чоловічий спринт на 10 км з двома вогневими рубежами.