Следующая новость
Предыдущая новость

Тернополяни кращі серед українців, але це не дуже тішить

12 січня в Оберхофі (Німеччина) пройшли гонки переслідування в рамках етапу Кубка світу з біатлону.

Українські спортсмени виступили невдало. З дівчат найкращою була тернополянка Анастасія Меркушина, яка фінішувала на 19-му місці з 1 промахом і відставанням від переможниці з Італії в 2 хвилини 12,5 секунди.
Серед чоловіків найкращим з українців став також тернополянин Дмитро Підручний. Наш споротсмен зайняв 21-е місце і відразу на 4 позиції покращив свій результат порівняно зі спринтерською гонкою. Наш біатлоніст ідеально відпрацював на стрільбі з положення лежачи, але двічі промахнувся на “стійках” і відстав від переможця гонки по швидкості на 2 хвилини 41,1 секунди.
13 січня в Оберхофі естафетні гонки. Меркушиній тренери доручили вирішальний останній етап естафети, а Підручний – гонку пропустить. Капітан української збірної, титулована Олена Підгрушна етап в Німеччині пропускає через хворобу.