Следующая новость
Предыдущая новость

Не вистачило сил: українки провалили останню гонку у Словенії

У словенській Поклюці завершилася остання гонка першого етапу Кубку світу – гонка переслідування у жінок. Перемогу здобула фінка Кайса Макарайнен, яка закрила всі 20 мішеней. Також ідеально впоралася зі стрільбою італійка Доротея Вірер. Обидві спортсменки зайняли на фініші місця, з яких стартували. Бронзу завоювала словачка Пауліна Фіалкова.

Фото зі змішаної естафети

Кращою з українок фінішувала Юлія Джима. Як і призери гонки, вона закрила всі мішені, проте з низькою швидкістю фінішувала лише 24-ю, з відставанням майже три хвилини. Могла зачепитися за десятку найсильніших Олена Підгрушна, проте два кола штрафу після заключної стрільби відкинули її за боротьбу за місце в третьому десятку. Валя Семеренко взагалі вирішила не фінішувати. І лише Анастасія Меркушина, незважаючи на два кола штрафу, зуміла поліпшити свою стартову позицію і потрапити в очкову зону – 37-е місце у наймолодшої українки в цій гонці.
Загалом етап у Словенії для українок видався успішним. Джима здобула першу в кар’єрі перемогу в особистій гонці. Підгрушна здобула 7 місце у спринті, показавши найкращий особистий результат за останній рік, а Настя Меркушина – здобула “бронзу” у короткому командному спринті.
Другий етап стартує в австрійському Хохфільцені 13 грудня.