Следующая новость
Предыдущая новость

Тернопільська «Нива» знову програла

У 5 матчах весняної фази чемпіонату України тернополяни зазнали 4 поразки, опустившись на 4-те місце у турній таблиці.

Натомість івано-франківське “Прикарпаття” продовжує свою переможну серію . 27 квітня на рідному стадіоні підопічні Володимира Ковалюка впевнено переграли тернопільську “Ниву.
Перший гол в матчі наприкінці першого тайму фантастичним ударом зі штрафного забив кращий бомбардир команди Ігор Худоб’як. На 90-й хвилині ударом головою він забив і другий м’яч – 2:0.
Худоб’як став справжнім героєм зустрічі, зробивши дубль, здобувши перемогу для команди та вийшовши на перше місце в гонці бомбардирів Групи А Другої Ліги.
У наступному турі “Нива” 6 травня приймає у Вишнівці лідера першості – “Агробізнес” з Волочиська.