Следующая новость
Предыдущая новость

Тернополянин потрапив до плей-оф фіналу Асоціації футзалу України

Гравець з Тернопільщини у складі клубу “ДСО-Поділля” пробився до плей-оф фіналу Асоціації футзалу України.

Команда “ДСО-Поділля” (Тернопільський район) у дебютному матчі Всеукраїнського фіналу Асоціації футзалу України святкувала перемогу. У важкому поєдинку наші земляки перемогли колектив “Щит” (Сєвєродонецьк, Луганська область) – 3:2.

Вже у дебюті матчу Валентин Білик та Артем Вітович розіграли стінку, і перший вийшов на побачення з воротарем та без проблем його переграв (1:0). Далі суперник перехопив ініціативу і провів ряд хороших атак. У ці хвилини високу майстерність продемонстрував наш голкіпер Владислав Бритковський. Та все ж і він був безсилим, після розіграшу штрафного, коли суперник звільнився від опіки Дениса Мострянського і завдав точного удару (1:1).

На початку другого тайму гравець “ДСО-Поділля” Юрій Процик поцілив м’ячем у стійку, після вивіреної передачі Андрія Гринченка, той ж Процик не зумів приборкати м’яча коли сам знаходився перед воротарем, а ще в одному епізоді Юрій вийшов віч-на-віч з кіпером суперника, однак переграти його не зумів.

На все ж наші земляки зуміли повести в рахунку. Це Артем Вітович обікрав опонента на його половині поля і точно пробив по воротах – м’яч пройшов між ніг голкіперові (2:1). Майже одразу мали збільшувати перевагу “ДСО-Поділля” Денис Мострянський та Юрій Процик, однак обом бракувало точності у завершальній стадії атак. Натомість суперник своїм шансом скористався, провівши разючу контратаку (2:2).

І все ж саме команда з Тернопільщини святкувала перемогу. За 53 секунди до фінальної сирени, граючий головний тренер “ДСО-Поділля” Андрій Гринченко перехопив м’яча, віддав на Валентина Білик, той довгою передачею знайшов Артема Вітовича, який став героєм матчу (два голи і гольова передача), потужно і головне точно пробивши метрів з дев’яти (3:2).

“ДСО-Поділля” у звітному матчі виступав у такому складі: Бритковський – Гринченко, Білик, Войтович, Процик. На заміну виходили: Мищишин, Мострянський, Процик, Левчик, Стецюк.

В другому матчі “ДСО-Поділля” (Тернопільський район) зустрічалось з миколаївським “Орексімом” де зазнали поразки – 1:3, проте продовжить виступи у плей-оф.

Матч Орексімом” був надзвичайно гострим та динамічний. Чого варто лише те, що суперники у кожному з таймів мали в пасиві по п’ять і більше фолів, і кілька разів довелося пробивати десятиметрові штрафні удари.

У першому таймі за рівної гри, наші земляки пропустили один гол, натомість свої моменти не реалізували. Найближче до взяття воріт був Денис Мострянський, але у зручній позиції не зумів переграти воротаря суперника. Наприкінці першого тайму миколаївці пробивали 10-метровий, однак страж воріт “ДСО-Поділля” Владислав Бритковський не дозволив себе переграти.

У другому таймі під час виходу два в один футболісти “Орексіму” зуміли ще раз відзначитися (0:2). Однак незадовго, за фол на Владиславу Левчику, наші земляки отримали право на пробиття пенальті і граючий тренер Андрій Гринченкою майстерним ударом у “дев’ятку” скоротив рахунок до мінімуму (1:2). А через кілька хвилин він міг вирівняти становище на футбольному майданчику. “ДСО-Поділля” отримало право на пробиття 10-метрового, але наш найдосвідченіший гравець переграти воротаря суперника не зумів як з першого спроби, так і з другої, першим зігравши на добиванні. А перед самим фінальним свистком вже миколаївці виконували 10-метровій і їхній удар виявився точним – м’яч від стійки залетів у ворота (1:3).